Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » CCBS / Hero Factory Zobacz poprzedni temat

Posty: 3052
Przeczytał: 4 tematy

Post Turniej Hero Factory - PODSUMOWANIE
Witajcie!

Pora na podsumowanie naszego turnieju - wyniki poszczególnych grup znajdziecie w odpowiednich tematach, zaś teraz pozwólcie że skupimy się bardziej na etapie drabinki:

1. Core Hunter
2. Thornraxx
3. Fangz

4. Speeda Demon
5. Surge, Corroder, Witch Doctor, Raw-Jaw
6. Frost Beast, Rocka, Stringer, Breez, Surge & Rocka Combat Machine, Rotor, Furno XL, Meltdown
7. Furno Jet Machine, Breez, Stormer, Toxic Reapa, Jawblade, Crystal Beast vs Bulk, Splitter Beast vs Furno & Evo, Dragon Bolt, Furno Bike, Evo XL Machine, Jetbug, Nitroblast, Evo, Xplode, Von Nebula, Breez Flea Machine

A podium uplasowało się następująco:

Osobiście wolałbym, aby Thornraxx i Speeda Demon zdobyli większe uznanie (nie wspominając już o wielu innych setach, które odpadły w rundzie 1. albo jeszcze wcześniej w etapie grupowym), ale ogólnie jestem zadowolony z wyników - tym bardziej, że również wśród setów protagonistów udało się znaleźć kilka czarnych koni tego turnieju (szczególnie Surge BA, bardzo się cieszę, że zaszedł tak daleko). Wesoły

Skąd: ? Gdzie? Jak?

Cieszy mnie, że turniej się odbył, bo wreszcie miałem pretekst aby bliżej się przyjrzeć HF i znaleźć parę nowych faworytów Bardzo wesoły Nie wszystkie sety którym kibicowałem zaszły daleko, ale topka jest całkiem spoko. Do następnego turnieju!

Skąd: Location censored

Dzięki Zelt za zorganizowanie turnieju. Cieszę się, że pozwolił on ożywić forum i zbliżyć użytkowników do siebie dzięki dzieleniu się opiniami na temat setów. Mam nadzieję, że w przyszłości pojawi się podobna okazja na wspólne dyskutowanie i ustalanie hipotetycznych strategii, który set ma największą szansę wygrać, który na to zasługuje itp.

Co do wyników to podobnie jak w turnieju Mixeli jestem bardzo zadowolony, ponieważ mimo, że wewnątrz drabinki były nieoczekiwane zawirowania, niezgodne z moimi preferencjami, to ostateczny zwycięzca był zgodny z moim typerem. Nie mam co narzekać, nawet jak inne świetne sety (wg mnie) nie przeszły dalej. 😎

Podsumowując: If it works, don't touch it! Bardzo wesoły

Ostatnio zmieniony przez Proton4 dnia Czw 14:05, 22 Sie 2024, w całości zmieniany 8 razy
Czw 13:20, 22 Sie 2024 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PFB Strona Główna » CCBS / Hero Factory Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)